Anwendung

Prawidłowa aplikacja farby do betonu 🏠

Die richtige Anwendung von Betonfarbe 🏠
Malowanie powierzchni betonowych wymaga więcej narzędzi, czasu i umiejętności niż malowanie płyt kartonowo-gipsowych. Oddychają, transportują wilgoć i pochłaniają kolor. Oto jak zrobić to dobrze.
Czyszczenie betonu
Czyszczenie betonu to ważny pierwszy krok, ponieważ porowata powierzchnia ma tendencję do zatrzymywania brudu, tłuszczu i oleju.
1) Usunąć brud i tłuszcz.
2) Zburz pnącza i mech rosnący na fundamencie. Użyj myjki ciśnieniowej lub szczotki, aby usunąć wszelkie pozostałe korzenie i brud.
3) Usuń wszelkie wykwity, biały proszek, który może tworzyć się na mokrym betonie.

Zedrzyj starą farbę
Usuń łuszczącą się lub tworzącą pęcherze farbę szczotką drucianą lub szpatułką. W przeciwnym razie zaleca się tutaj również myjkę wysokociśnieniową.

Zagruntowanie betonu
Podkład nie jest absolutnie konieczny, ale może zwiększyć trwałość lakieru, ponieważ pory są wypełnione, a powierzchnia wyrównana. Podkład Farbenlöwe 2K jest do tego idealny.

Malowanie betonu
Farba w sprayu, wałkiem lub pędzlem. Powłokę należy nakładać przy suchej pogodzie, unikając bezpośredniego nasłonecznienia i zbyt zimnego podłoża. Zaleca się jedną do dwóch warstw; więc przed rozpoczęciem sprawdź długoterminową prognozę pogody.
Czy czujesz się dobrze przygotowany do swojego projektu? Zapoznaj się z naszą wyborem wysokiej jakości farb do betonu!
Zapoznaj się również z naszymi instrukcjami aplikacji.

Czytaj dalej

Wie Sie Ihre Gartenmöbel lackieren, damit sie aussehen wie neu ✔️

Zostaw komentarz

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.