COLOR LION: Nowy wygląd i trochę wglądu

FARBENLÖWE: Ein neuer Autritt und ein kleiner Einblick

Gotowe! W sam raz na przełom roku prezentujemy naszą nową stronę internetową.

Chcemy zwiększyć zadowolenie klientów dzięki nowoczesnemu i minimalistycznemu wzornictwu. Skupiliśmy się na treści i łatwości obsługi.

Chcemy przekazać wiedzę i informacje klientowi w jak najprostszy sposób. W ten sposób możemy zaoszczędzić marnotrawcom czasu i przekazać wartość dodaną klientowi.
Na stronie startowej każdy prywatny użytkownik końcowy widzi wybór podłoża. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć klient może zobaczyć potrzebne produkty.
W sekcji „Instrukcje” klient znajdzie proste objaśnienie każdej kategorii produktów, które wyjaśnia zastosowanie w skróconej formie. Przeanalizowaliśmy ponad 1000 próśb klientów o skonstruowanie tekstów w taki sposób, aby uniknąć dalszych próśb.
Publikujemy również zdjęcia od innych klientów pokazujące, jak produkty wyglądają na wykończone, aby zwiększyć zaufanie.

Od 1 stycznia 2019 roku powiększamy nasz zespół sprzedaży w Hamburgu i koncentrujemy się na rozwoju. W kategorii „B2B” kierujemy się teraz do przemysłowego użytkownika końcowego, którego chcielibyśmy przekonać o możliwości zautomatyzowanych zakupów w FARBENLÖWE. Wiele firm nie zdaje sobie sprawy, że cyfryzacja, automatyzacja i sztuczna inteligencja oszczędzają firmom mnóstwo czasu i pieniędzy. Chcemy pomóc!

Regularnie publikujemy własne artykuły z naszej firmy w kategorii „Blog”. W ten sposób chcielibyśmy dać (potencjalnym) klientom głębszy wgląd w naszą firmę i zapewnić większą przejrzystość. Krytyka mile widziana!

Temat środowiska jest bliski wielu osobom. Więc i my. Dlatego we własnym laboratorium nieustannie pracujemy nad ekologicznymi i nowoczesnymi udoskonaleniami naszych produktów. Z dumą informujemy również, że pod koniec 2018 roku otrzymaliśmy dofinansowanie rządowe na ekologiczną poprawę naszych farb budowlanych (farby do betonu, farby basenowe itp.). Więcej na ten temat w innym poście na blogu.

Na naszej stronie internetowej w kategorii „Praca” zwracamy również uwagę na fakt, że chcemy stale powiększać nasz zespół sprzedaży w Hamburgu. Rozejrzyj się dookoła. Może znasz kogoś, kto kogoś zna. ;-)

Powodzenia!

Finn Fleischer

Czytaj dalej

2 komentarze

Anna elisa

Anna elisa

La vernice per piscina vorrei sapere se è clorocaucciu e la scheda tecnica. Grazie

Beate Apelt

Beate Apelt

Ein herzliches Hallo!
Gibt es zu ihren Produkten eine Farbpalette?
Würde gern meine Fußbodenfließen streichen und aus einer Farbpalette die Farben aussuchen.
Liebe Grüße Beate

Zostaw komentarz

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.