Pomoc 🖐

Centrum pomocy

x

WhatsApp

Kontakt

E-mail

Info

Info

Polecane artykuły

Jak na nowo polakierować swoją wannę - najlepszy rezultat! 🛀🏻 Farba do płytek - Powierzchnie ceramiczne jak nowe! 🔧 Dzięki tym poradom Twój drewniany płot wkrótce będzie wyglądać jak nowy! 🖌️ Jak prawidłowo pomalować drzwi pokojowe? Zrób to sam! 🚪 Ponownie lakierować karawanę - idealne wykończenie! 🚎 Jak lakierować metalowe ogrodzenia: czyszczenie i nowy lakier 🖌️

Częste pytania

Przejdź do zawartości
  • Odporny na UV
  • Wysokość krycia
  • Łatwe przetwarzanie
Otwórz wyszukiwarkę
farbenloewe.plFarbenLöwe
Otwórz wyszukiwarkę Otwórz stronę konta Otwórz koszyk
0
  • Strona główna
  • Produkty
    • Bestseller
    • Farba do mebli
    • farba do płytek
    • Farba do drzwi
    • lakier do łodzi
    • Lakier do wanien
    • farba do ochrony drewna
    • Lakier do ochrony metalu
    • Farba do basenów
    • Lakier kolorowy
    • 3w1
    • Farba do betonu
  • Projekty
    • Farba do płytek
    • Malowanie kuchni
    • Schody malowanie
    • Malowanie mebli
    • Malowanie drzwi
    • Malowanie sufitu z drewna
    • Malowanie łodzi
    • Malowanie wanny
    • Malowanie drewna
    • Malowanie metalu
    • Malowanie basenu
    • Malowanie betonu
    • Lazura do wnętrz na zewnątrz
    • Malowanie auta i przyczepy
  • Odcienie kolorów
  • przed i po Przed i po
  • Poradnik
Support
E-Mail Live-Chat
0

Twój koszyk jest pusty

Kontynuuj zakupy
achatgrau Grünwalder farba do basenu - Premium farba do basenu
achatgrau The Flynn 2K farba do wanny - zestaw wysokiej jakości
achatgrau Halvar farba do płytek - skandynawska dwuskładnikowa farba do płytek 2K
achatgrau Grünwalder lakier samochodowy 2k - lakier nawierzchniowy
achatgrau Halvar farba do betonu - wysokiej jakości farba elewacyjna
achatgrau Halvar lakier jachtowy do mebli i parkietu w sklepie Farben Löwe
achatgrau Halvar Farba kryjąca - Lakier nawierzchniowy
achatgrau The Flynn farba do metalu - kolorowa ochrona przed rdzą
achatgrau The Flynn wysokiej jakości lakier samochodowy 2k - lakier do maszyn rolniczych
achatgrau Grünwalder lakier jachtowy - lakier poliuretanowy

87 wyników dla "RAL 2013"

Filtry

Sortuj

 

Sortuj:
Promocja
Puszka farby basenowej Grünwalder Premium Schwimmbeckenfarbe, z obrazkiem błękitnej laguny.
Grünwalder farba do basenu - Premium farba do basenu4.6
4.6 (17 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.6
Promocja
Czarna puszka farby do wanny "The Flynn" z próbkami kolorów: biały, żółty, niebieski, czarny.
The Flynn 2K farba do wanny - zestaw wysokiej jakości4.8
4.8 (12 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.8
Promocja
Puszka farby HALVAR Fliesenlack do płytek ceramicznych, z logo statku Wikingów, wydajność ok. 10 m²/L.
Halvar farba do płytek - skandynawska dwuskładnikowa farba do płytek 2K5.0
5 (7 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
5.0
Promocja
Zielona puszka lakieru samochodowego Grünwalder, z czerwonym Ferrari na etykiecie. Autolakier Premium 2K.
Grünwalder lakier samochodowy 2k - lakier nawierzchniowy4.6
4.6 (10 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.6
Promocja
Puszka farby do betonu HALVAR z logo statku wikingów, niebieskie fale, wydajność ok. 10 m²/l.
Halvar farba do betonu - wysokiej jakości farba elewacyjna4.8
4.8 (29 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.8
Promocja
Puszka lakieru do łodzi Halvar, pokrycie ok. 9 m²/L, z logo łodzi Wikingów.
Halvar lakier jachtowy do mebli i parkietu w sklepie Farben Löwe4.9
4.9 (92 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.9
Promocja
Puszka lakieru HALVAR Buntlack z dekoracyjną etykietą ze statkiem Wikingów. Wydajność ok. 10 m²/L.
Halvar Farba kryjąca - Lakier nawierzchniowy4.8
4.8 (39 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.8
Promocja
Puszka farby do metalu The Flynn, lakier ochronny z paletą kolorów.
The Flynn farba do metalu - kolorowa ochrona przed rdzą4.5
4.5 (13 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.5
Promocja
Puszka lakieru samochodowego The Flynn w ciemnoszarym kolorze z paletą próbek kolorów.
The Flynn wysokiej jakości lakier samochodowy 2k - lakier do maszyn rolniczych
0 (0 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
Promocja
Puszka lakieru do łodzi Grünwalder Premium Bootslack z żaglówką na etykiecie.
Grünwalder lakier jachtowy - lakier poliuretanowy5.0
5 (2 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena223,00 zł
5.0
Promocja
Zielona puszka farby ochronnej do metalu Grünwalder 3w1 Premium, na etykiecie niebieskie drzwi.
Grünwalder farba 3w1 do metalu - ochrona antykorozyjna
0 (0 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena223,00 zł
Promocja
Niebieska puszka farby Goldmeister Farby Fliesenlack (lakier do płytek), z napisem Made in Germany.
Goldmeister Farben 2k farba do płytek - farba do płytek5.0
5 (5 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
5.0
Promocja
Zielona puszka lakieru Grünwalder Premium Badewannenlack do renowacji wanien.
Grünwalder farba do wanny - lakier dwuskładnikowy4.7
4.7 (14 Recenzje)
Promocyjna cenaod 178,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.7
Promocja
Metalowa puszka farby ochronnej do drewna HALVAR, wydajność ok. 10 m²/L, z logo statku wikingów.
Halvar farba poliuretanowa do drewna - kryjąca farba do drewna na zewnątrz5.0
5 (8 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
5.0
Promocja
Niebieska puszka farby Goldmeister Farben Badewannenlack. Wyprodukowano w Niemczech, oryginalna farba do wanien.
Goldmeister Farben farba do wanny - powłoka renowacyjna do wanny4.8
4.8 (36 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.8
Promocja
Niebieska puszka farby Goldmeister Farben Buntlack z malarzem i napisami „Made in Germany”, „Das Original”.
Goldmeister Farben Lakier kolorowy - Do wnętrz i na zewnątrz4.3
4.3 (6 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.3
Promocja
Halvar lakier samochodowy PUR - szybkoschnący i odporny na ścieranie
Halvar lakier samochodowy PUR - szybkoschnący i odporny na ścieranie4.8
4.8 (4 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.8
Promocja
Puszka szarej farby samochodowej (autolack) marki Lausitzer Farbwerke.
Lausitzer Farbwerke lakier samochodowy 2K - tradycyjny lakier do maszyn rolniczych
0 (0 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena223,00 zł
Promocja
Srebrna puszka farby do wanny z napisem 'Lausitzer Farbwerke Badewannenlack'
Lausitzer Farbwerke farba do wanny - tradycyjnie w ZESTAWIE4.9
4.9 (25 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.9
Promocja
Puszka farby HALVAR, lakier ochronny do metalu, ok. 10 m²/L.
Halvar farba do metalu - wytrzymały lakier na bazie żywicy syntetycznej4.8
4.8 (8 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.8
Promocja
Metalowa puszka farby do drewna FarbenLöwe, reklamowanej jako „Farby Klasy Królewskiej”.
FARBENLÖWE farba poliuretanowa do drewna - wysoka kryjność, ochrona przed warunkami atmosferycznymi4.7
4.7 (20 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.7
Promocja
Puszka lakieru do wanien FarbenLöwe 'Farben der Königsklasse' z kolorowymi plamami tła.
FARBENLÖWE farba do wanny - nowoczesny lakier 2K4.6
4.6 (7 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.6
Promocja
Zielona puszka farby do płytek Grünwalder Fliesenlack Premium. Emalia do renowacji płytek.
Grünwalder farba do płytek - farba do płytek o wysokiej kryjności i odporna na uderzenia4.8
4.8 (13 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.8
Promocja
Zestaw do malowania płytek: farba Fliesenlack, rozcieńczalnik, rękawiczki, wałki i kuwety malarskie.
Lausitzer Farbwerke farba do płytek z zestawem malarskim (X300) i rozcieńczalnikiem (1 L) - 30% oferta promocyjna
0 (0 Recenzje)
Promocyjna cenaod 312,00 zł Regularna cena414,00 zł
3  /  4

5 % rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do newslettera i zyskaj korzyści, których nigdzie indziej nie znajdziesz.

  • Tajne rabaty wyłącznie dla subskrybentów
  • Jako pierwszy dowiadujesz się o nowych kolorach i promocjach
  • Limitowane oferty, których nigdzie indziej nie znajdziesz
  • Porady fachowców na perfekcyjny efekt

*Pole wymagane · Otrzymasz informacje o produktach, promocjach i poradach. Rezygnacja możliwa w każdej chwili.

Kod QR newslettera WhatsApp

Zeskanuj kod telefonem i otwórz WhatsApp.

Kliknij przycisk, otwórz WhatsApp i wyślij nam wypełnioną wiadomość. Potwierdzimy Twój zapis bezpośrednio na czacie.

Zapisz się na newsletter WhatsApp
FarbenLöwe
  • Często Zadawane Pytania
  • Wsparcie
  • Wysyłka
  • Nota prawna
  • Ochrona danych
  • Warunki ogólne
  • Pouczenie o prawie do odstąpienia od umowy
  • Odstąpienie od umowy

Popularne kolory

  • Biały
  • Beż
  • Żółty
  • Czerwony
  • Różowy
  • Brązowy
  • Zielony
  • Turkusowy
  • Petrol
  • Niebieski
  • Szary
  • Antracyt
  • Czarny
  • Wszystkie kolory →
American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.pl.

Kontakt z naszymi ekspertami kolorów