Pomoc 🖐

Centrum pomocy

x

WhatsApp

Kontakt

E-mail

Info

Info

Polecane artykuły

Jak na nowo polakierować swoją wannę - najlepszy rezultat! 🛀🏻 Farba do płytek - Powierzchnie ceramiczne jak nowe! 🔧 Dzięki tym poradom Twój drewniany płot wkrótce będzie wyglądać jak nowy! 🖌️ Jak prawidłowo pomalować drzwi pokojowe? Zrób to sam! 🚪 Ponownie lakierować karawanę - idealne wykończenie! 🚎 Jak lakierować metalowe ogrodzenia: czyszczenie i nowy lakier 🖌️

Częste pytania

Przejdź do zawartości
  • Odporny na UV
  • Wysokość krycia
  • Łatwe przetwarzanie
Otwórz wyszukiwarkę
farbenloewe.plFarbenLöwe
Otwórz wyszukiwarkę Otwórz stronę konta Otwórz koszyk
0
  • Strona główna
  • Produkty
    • Bestseller
    • Farba do mebli
    • farba do płytek
    • Farba do drzwi
    • lakier do łodzi
    • Lakier do wanien
    • farba do ochrony drewna
    • Lakier do ochrony metalu
    • Farba do basenów
    • Lakier kolorowy
    • 3w1
    • Farba do betonu
  • Projekty
    • Farba do płytek
    • Malowanie kuchni
    • Schody malowanie
    • Malowanie mebli
    • Malowanie drzwi
    • Malowanie sufitu z drewna
    • Malowanie łodzi
    • Malowanie wanny
    • Malowanie drewna
    • Malowanie metalu
    • Malowanie basenu
    • Malowanie betonu
    • Lazura do wnętrz na zewnątrz
    • Malowanie auta i przyczepy
  • Odcienie kolorów
  • przed i po Przed i po
  • Poradnik
Support
E-Mail Live-Chat
0

Twój koszyk jest pusty

Kontynuuj zakupy
achatgrau Lausitzer Farbwerke farba do basenu - tradycyjna farba basenowa
achatgrau Halvar lakier 2K do wanny - NASZ BESTSELLER
apo-glanz Hamburger Lack-Profi farba poliuretanowa do drewna - farba ochronna do drewna na zewnątrz z zestawem do lakierowania (X300)
apo-glanz Farba do płytek zestaw bez zmartwień - farba do płytek bez szlifowania z akcesoriami XXL - Hamburger Lack-Profi
apo-glanz Lakier 2K do wanny w kompletnym zestawie – do malowania wanny, z wałkiem malarskim i rozcieńczalnikiem - Hamburger Lack-Profi (X300)
apo-glanz Lausitzer Farbwerke Lakier jachtowy z zestawem do malowania (X300) i rozcieńczalnikiem (1 L) - oferta oszczędnościowa 30%
apo-glanz Lakier jachtowy w kompletnym zestawie - farba do łodzi bez szlifowania z wałkiem malarskim i rozcieńczalnikiem - Hamburger Lack-Profi
achatgrau The Flynn Lakier jachtowy - Trwała ochrona
achatgrau Halvar farba do basenu - skandynawska farba basenowa
achatgrau The Flynn farba do basenu - farba do basenu również do stawów rybnych

87 wyników dla "RAL 2013"

Filtry

Sortuj

 

Sortuj:
Promocja
Metalowa puszka szarej farby do basenów Lausitzer Farbwerke na białym tle.
Lausitzer Farbwerke farba do basenu - tradycyjna farba basenowa4.6
4.6 (347 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.6
Promocja
Biała puszka farby Halvar do wanny z grafiką statku Wikingów i wydajnością 10 m²/L.
Halvar lakier 2K do wanny - NASZ BESTSELLER4.9
4.9 (116 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł(200,00 zł/l)
4.9
Promocja
Zestaw malarski: puszka farby do ochrony drewna, rozcieńczalnik, rękawiczki, wałki i kuwety malarskie.
Hamburger Lack-Profi farba poliuretanowa do drewna - farba ochronna do drewna na zewnątrz z zestawem do lakierowania (X300)4.9
4.8 (20 Recenzje)
Promocyjna cenaod 267,00 zł Regularna cena414,00 zł
4.9
Promocja
Kompletny zestaw do renowacji płytek: lakier, rozcieńczalnik, pędzle, wałki, taśma, skrobak, folia ochronna.
Farba do płytek zestaw bez zmartwień - farba do płytek bez szlifowania z akcesoriami XXL - Hamburger Lack-Profi4.9
4.9 (12 Recenzje)
Promocyjna cenaod 356,00 zł Regularna cena512,00 zł
4.9
Promocja
Zestaw do malowania wanny: farba, rozcieńczalnik, rękawice, wałki malarskie i kuwety.
Lakier 2K do wanny w kompletnym zestawie – do malowania wanny, z wałkiem malarskim i rozcieńczalnikiem - Hamburger Lack-Profi (X300)4.8
4.8 (76 Recenzje)
Promocyjna cenaod 267,00 zł Regularna cena414,00 zł
4.8
Promocja
Komplet do malowania łodzi: puszka farby Bootslack, rozcieńczalnik 700, wałki, kuwety, rękawica ochronna.
Lausitzer Farbwerke Lakier jachtowy z zestawem do malowania (X300) i rozcieńczalnikiem (1 L) - oferta oszczędnościowa 30%5.0
5 (3 Recenzje)
Promocyjna cenaod 312,00 zł Regularna cena414,00 zł
5.0
Promocja
Zestaw do malowania: lakier do łodzi Hamburger Lackprofi, rozcieńczalnik, rękawice, wałki i kuwety.
Lakier jachtowy w kompletnym zestawie - farba do łodzi bez szlifowania z wałkiem malarskim i rozcieńczalnikiem - Hamburger Lack-Profi4.5
4.5 (311 Recenzje)
Promocyjna cenaod 267,00 zł Regularna cena414,00 zł
4.5
Promocja
Puszka lakieru The Flynn Bootslack na białym tle, z etykietą przedstawiającą statek z czerwonymi żaglami.
The Flynn Lakier jachtowy - Trwała ochrona4.8
4.8 (4 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.8
Promocja
Puszka farby do basenu HALVAR, niebiesko-biała, z logo łodzi wikingów. Wydajność ok. 10 m²/L.
Halvar farba do basenu - skandynawska farba basenowa4.9
4.9 (21 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.9
Promocja
Czarna puszka farby do basenów The Flynn, z próbkami kolorów: białym, niebieskim i turkusowym.
The Flynn farba do basenu - farba do basenu również do stawów rybnych4.5
4.5 (11 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.5
Promocja
Puszka farby 'The Flynn Buntlack' (lakier kolorowy) w kolorze ciemnoszarym, z próbkami kolorów.
The Flynn Buntlack - niezwykle odporny lakier antykorozyjny do metalu4.6
4.6 (16 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.6
Promocja
Zestaw do malowania wanny: szara farba, rozcieńczalnik, wałki, uchwyty, kuwety malarskie, rękawiczki.
Lausitzer Farbwerke farba do wanny z zestawem do malowania (X300) i rozcieńczalnikiem (1 l) - oferta oszczędzająca 30%5.0
5 (5 Recenzje)
Promocyjna cenaod 312,00 zł Regularna cena414,00 zł
5.0
Promocja
Szara farba do metalu w puszce, rozcieńczalnik, rękawice, wałki i kuwety malarskie w zestawie.
Lausitzer Farbwerke farba do metalu z zestawem do malowania (X300) & rozcieńczalnik (1 L) - oferta oszczędnościowa 30%4.4
4.4 (14 Recenzje)
Promocyjna cenaod 312,00 zł Regularna cena414,00 zł
4.4
Promocja
Zestaw do malowania samochodu: farba samochodowa, rozcieńczalnik, rękawiczki, wałki, kuwety.
Lausitzer Farbwerke lakier samochodowy 2k z zestawem malarskim (X300) i rozcieńczalnikiem (1 l) - promocja -30%
0 (0 Recenzje)
Promocyjna cenaod 312,00 zł Regularna cena414,00 zł
Promocja
Puszka szarej farby ochronnej do drewna Lausitzer Farbwerke z logo fabryki na etykiecie.
Lausitzer Farbwerke farba poliuretanowa do drewna - farba do drewna do stosowania na zewnątrz o wysokiej kryjności4.8
4.8 (9 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.8
Promocja
Puszka szarego lakieru BUNTLACK marki Lausitzer Farbwerke z pociągnięciem pędzla i logo fabryki.
Lausitzer Farbwerke lakier kolorowy - tradycyjny lakier nawierzchniowy4.8
4.8 (45 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.8
Promocja
Niebieski lakier samochodowy Goldmeister Farben Autolack. Etykieta "Made in Germany Das Original".
Goldmeister Farben lakier samochodowy 2k - odporny na zarysowania i ścieranie
0 (0 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
Promocja
Puszka farby FarbenLöwe Buntlack. Wysokiej jakości kolorowy lakier do różnych powierzchni.
FARBENLÖWE lakier nawierzchniowy - Wysoka odporność na UV4.5
4.5 (8 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.5
Promocja
Puszka lakieru ochronnego do metalu FarbenLöwe, kolory klasy królewskiej. Opakowanie produktu.
FARBENLÖWE farba do metalu - wysokiej jakości powłoka4.9
4.9 (11 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.9
Promocja
Szara puszka farby Lausitzer Farbwerke, Fliesenlack (lakier do płytek), z logo fabryki.
Lausitzer Farbwerke farba do płytek - tradycyjna farba do płytek4.8
4.8 (185 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.8
Promocja
Czarna puszka farby do betonu z napisem 'The Flynn Betonfarbe' i ośmioma próbkami kolorów.
The Flynn Farba do betonu - elastyczna powłoka polimerowa4.9
4.9 (20 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.9
Promocja
Czarna puszka farby The Flynn, lakier ochronny do metalu 3w1, z paletą dostępnych kolorów.
The Flynn farba do metalu 3w1 - odporna na promieniowanie UV4.7
4.7 (10 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.7
Promocja
Ciemna puszka farby The Flynn do płytek, z próbkami kolorów: białym, niebieskim i czarnym.
The Flynn farba do płytek - Wysokiej jakości farba do płytek4.8
4.8 (11 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.8
Promocja
Puszka zielonej farby do betonu Grünwalder Premium Betonfarbe z obrazkiem posadzki betonowej.
Grünwalder farba do betonu - premiumowa farba do fasad4.9
4.9 (28 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.9
2  /  4

5 % rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do newslettera i zyskaj korzyści, których nigdzie indziej nie znajdziesz.

  • Tajne rabaty wyłącznie dla subskrybentów
  • Jako pierwszy dowiadujesz się o nowych kolorach i promocjach
  • Limitowane oferty, których nigdzie indziej nie znajdziesz
  • Porady fachowców na perfekcyjny efekt

*Pole wymagane · Otrzymasz informacje o produktach, promocjach i poradach. Rezygnacja możliwa w każdej chwili.

Kod QR newslettera WhatsApp

Zeskanuj kod telefonem i otwórz WhatsApp.

Kliknij przycisk, otwórz WhatsApp i wyślij nam wypełnioną wiadomość. Potwierdzimy Twój zapis bezpośrednio na czacie.

Zapisz się na newsletter WhatsApp
FarbenLöwe
  • Często Zadawane Pytania
  • Wsparcie
  • Wysyłka
  • Nota prawna
  • Ochrona danych
  • Warunki ogólne
  • Pouczenie o prawie do odstąpienia od umowy
  • Odstąpienie od umowy

Popularne kolory

  • Biały
  • Beż
  • Żółty
  • Czerwony
  • Różowy
  • Brązowy
  • Zielony
  • Turkusowy
  • Petrol
  • Niebieski
  • Szary
  • Antracyt
  • Czarny
  • Wszystkie kolory →
American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.pl.

Kontakt z naszymi ekspertami kolorów