Pomoc 🖐

Centrum pomocy

x

WhatsApp

Kontakt

E-mail

Info

Info

Polecane artykuły

Jak na nowo polakierować swoją wannę - najlepszy rezultat! 🛀🏻 Farba do płytek - Powierzchnie ceramiczne jak nowe! 🔧 Dzięki tym poradom Twój drewniany płot wkrótce będzie wyglądać jak nowy! 🖌️ Jak prawidłowo pomalować drzwi pokojowe? Zrób to sam! 🚪 Ponownie lakierować karawanę - idealne wykończenie! 🚎 Jak lakierować metalowe ogrodzenia: czyszczenie i nowy lakier 🖌️

Częste pytania

Przejdź do zawartości
  • Odporny na UV
  • Wysokość krycia
  • Łatwe przetwarzanie
Otwórz wyszukiwarkę
farbenloewe.plFarbenLöwe
Otwórz wyszukiwarkę Otwórz stronę konta Otwórz koszyk
0
  • Strona główna
  • Produkty
    • Bestseller
    • Farba do mebli
    • farba do płytek
    • Farba do drzwi
    • lakier do łodzi
    • Lakier do wanien
    • farba do ochrony drewna
    • Lakier do ochrony metalu
    • Farba do basenów
    • Lakier kolorowy
    • 3w1
    • Farba do betonu
  • Projekty
    • Farba do płytek
    • Malowanie kuchni
    • Schody malowanie
    • Malowanie mebli
    • Malowanie drzwi
    • Malowanie sufitu z drewna
    • Malowanie łodzi
    • Malowanie wanny
    • Malowanie drewna
    • Malowanie metalu
    • Malowanie basenu
    • Malowanie betonu
    • Lazura do wnętrz na zewnątrz
    • Malowanie auta i przyczepy
  • Odcienie kolorów
  • przed i po Przed i po
  • Poradnik
Support
E-Mail Live-Chat
0

Twój koszyk jest pusty

Kontynuuj zakupy
achatgrau Halvar lakier 2K do wanny - NASZ BESTSELLER
apo-glanz FARBENLÖWE farba do płytek 2K - Wysokiej jakości farba do płytek
apo-glanz Lakier 2K do wanny w kompletnym zestawie – do malowania wanny, z wałkiem malarskim i rozcieńczalnikiem - Hamburger Lack-Profi (X300)
apo-glanz Farba do płytek zestaw bez zmartwień - farba do płytek bez szlifowania z akcesoriami XXL - Hamburger Lack-Profi
apo-glanz Lakier jachtowy w kompletnym zestawie - farba do łodzi bez szlifowania z wałkiem malarskim i rozcieńczalnikiem - Hamburger Lack-Profi
achatgrau Lausitzer Farbwerke farba do basenu - tradycyjna farba basenowa
apo-glanz Hamburger Lack-Profi farba poliuretanowa do drewna - farba ochronna do drewna na zewnątrz z zestawem do lakierowania (X300)
achatgrau Goldmeister Farben lakier samochodowy 2k - odporny na zarysowania i ścieranie
achatgrau The Flynn Lakier jachtowy - Trwała ochrona
Altrosa FARBENLÖWE lakier nawierzchniowy - Wysoka odporność na UV

83 wyników dla "ral 2013"

Filtry

Sortuj

 

Sortuj:
Promocja
Biała puszka farby Halvar do wanny z grafiką statku Wikingów i wydajnością 10 m²/L.
Halvar lakier 2K do wanny - NASZ BESTSELLER4.9
4.9 (116 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł(200,00 zł/l)
4.9
Promocja
Puszka białego lakieru do płytek FarbenLöwe, farby królewskiej klasy, na tle rozbryzgów farby.
FARBENLÖWE farba do płytek 2K - Wysokiej jakości farba do płytek4.6
4.5 (69 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł(200,00 zł/l)
4.6
Promocja
Zestaw do malowania wanny: farba, rozcieńczalnik, rękawice, wałki malarskie i kuwety.
Lakier 2K do wanny w kompletnym zestawie – do malowania wanny, z wałkiem malarskim i rozcieńczalnikiem - Hamburger Lack-Profi (X300)4.8
4.8 (76 Recenzje)
Promocyjna cenaod 267,00 zł Regularna cena414,00 zł
4.8
Promocja
Kompletny zestaw do renowacji płytek: lakier, rozcieńczalnik, pędzle, wałki, taśma, skrobak, folia ochronna.
Farba do płytek zestaw bez zmartwień - farba do płytek bez szlifowania z akcesoriami XXL - Hamburger Lack-Profi4.9
4.9 (12 Recenzje)
Promocyjna cenaod 356,00 zł Regularna cena512,00 zł
4.9
Promocja
Zestaw do malowania: lakier do łodzi Hamburger Lackprofi, rozcieńczalnik, rękawice, wałki i kuwety.
Lakier jachtowy w kompletnym zestawie - farba do łodzi bez szlifowania z wałkiem malarskim i rozcieńczalnikiem - Hamburger Lack-Profi4.5
4.5 (311 Recenzje)
Promocyjna cenaod 267,00 zł Regularna cena414,00 zł
4.5
Promocja
Metalowa puszka szarej farby do basenów Lausitzer Farbwerke na białym tle.
Lausitzer Farbwerke farba do basenu - tradycyjna farba basenowa4.6
4.6 (347 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.6
Promocja
Zestaw malarski: puszka farby do ochrony drewna, rozcieńczalnik, rękawiczki, wałki i kuwety malarskie.
Hamburger Lack-Profi farba poliuretanowa do drewna - farba ochronna do drewna na zewnątrz z zestawem do lakierowania (X300)4.9
4.8 (20 Recenzje)
Promocyjna cenaod 267,00 zł Regularna cena414,00 zł
4.9
Promocja
Niebieski lakier samochodowy Goldmeister Farben Autolack. Etykieta "Made in Germany Das Original".
Goldmeister Farben lakier samochodowy 2k - odporny na zarysowania i ścieranie
0 (0 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
Promocja
Puszka lakieru The Flynn Bootslack na białym tle, z etykietą przedstawiającą statek z czerwonymi żaglami.
The Flynn Lakier jachtowy - Trwała ochrona4.8
4.8 (4 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.8
Promocja
Puszka farby FarbenLöwe Buntlack. Wysokiej jakości kolorowy lakier do różnych powierzchni.
FARBENLÖWE lakier nawierzchniowy - Wysoka odporność na UV4.5
4.5 (8 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.5
Promocja
Puszka zielonej farby do betonu Grünwalder Premium Betonfarbe z obrazkiem posadzki betonowej.
Grünwalder farba do betonu - premiumowa farba do fasad4.9
4.9 (28 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.9
Promocja
Puszka farby basenowej Grünwalder Premium Schwimmbeckenfarbe, z obrazkiem błękitnej laguny.
Grünwalder farba do basenu - Premium farba do basenu4.6
4.6 (17 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.6
Promocja
Czarna puszka farby do wanny "The Flynn" z próbkami kolorów: biały, żółty, niebieski, czarny.
The Flynn 2K farba do wanny - zestaw wysokiej jakości4.8
4.8 (12 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.8
Promocja
Puszka lakieru do łodzi Halvar, pokrycie ok. 9 m²/L, z logo łodzi Wikingów.
Halvar lakier jachtowy do mebli i parkietu w sklepie Farben Löwe4.9
4.9 (92 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.9
Promocja
Komplet do malowania łodzi: puszka farby Bootslack, rozcieńczalnik 700, wałki, kuwety, rękawica ochronna.
Lausitzer Farbwerke Lakier jachtowy z zestawem do malowania (X300) i rozcieńczalnikiem (1 L) - oferta oszczędnościowa 30%5.0
5 (3 Recenzje)
Promocyjna cenaod 312,00 zł Regularna cena414,00 zł
5.0
Promocja
Puszka farby do betonu HALVAR z logo statku wikingów, niebieskie fale, wydajność ok. 10 m²/l.
Halvar farba do betonu - wysokiej jakości farba elewacyjna4.8
4.8 (29 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.8
Promocja
Ciemna puszka farby The Flynn do płytek, z próbkami kolorów: białym, niebieskim i czarnym.
The Flynn farba do płytek - Wysokiej jakości farba do płytek4.8
4.8 (11 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.8
Promocja
Zielona puszka lakieru samochodowego Grünwalder, z czerwonym Ferrari na etykiecie. Autolakier Premium 2K.
Grünwalder lakier samochodowy 2k - lakier nawierzchniowy4.6
4.6 (10 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.6
Promocja
Puszka szarej farby ochronnej do drewna Lausitzer Farbwerke z logo fabryki na etykiecie.
Lausitzer Farbwerke farba poliuretanowa do drewna - farba do drewna do stosowania na zewnątrz o wysokiej kryjności4.8
4.8 (9 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.8
Promocja
Zestaw do malowania wanny: szara farba, rozcieńczalnik, wałki, uchwyty, kuwety malarskie, rękawiczki.
Lausitzer Farbwerke farba do wanny z zestawem do malowania (X300) i rozcieńczalnikiem (1 l) - oferta oszczędzająca 30%5.0
5 (5 Recenzje)
Promocyjna cenaod 312,00 zł Regularna cena414,00 zł
5.0
Promocja
Puszka farby HALVAR Fliesenlack do płytek ceramicznych, z logo statku Wikingów, wydajność ok. 10 m²/L.
Halvar farba do płytek - skandynawska dwuskładnikowa farba do płytek 2K5.0
5 (7 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
5.0
Promocja
Szara puszka farby Lausitzer Farbwerke, Fliesenlack (lakier do płytek), z logo fabryki.
Lausitzer Farbwerke farba do płytek - tradycyjna farba do płytek4.8
4.8 (185 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.8
Promocja
Puszka lakieru ochronnego do metalu FarbenLöwe, kolory klasy królewskiej. Opakowanie produktu.
FARBENLÖWE farba do metalu - wysokiej jakości powłoka4.9
4.9 (11 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.9
Promocja
Puszka lakieru HALVAR Buntlack z dekoracyjną etykietą ze statkiem Wikingów. Wydajność ok. 10 m²/L.
Halvar Farba kryjąca - Lakier nawierzchniowy4.8
4.8 (39 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.8
2  /  4

5 % rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do newslettera i zyskaj korzyści, których nigdzie indziej nie znajdziesz.

  • Tajne rabaty wyłącznie dla subskrybentów
  • Jako pierwszy dowiadujesz się o nowych kolorach i promocjach
  • Limitowane oferty, których nigdzie indziej nie znajdziesz
  • Porady fachowców na perfekcyjny efekt

*Pole wymagane · Otrzymasz informacje o produktach, promocjach i poradach. Rezygnacja możliwa w każdej chwili.

Kod QR newslettera WhatsApp

Zeskanuj kod telefonem i otwórz WhatsApp.

Kliknij przycisk, otwórz WhatsApp i wyślij nam wypełnioną wiadomość. Potwierdzimy Twój zapis bezpośrednio na czacie.

Zapisz się na newsletter WhatsApp
FarbenLöwe
  • Często Zadawane Pytania
  • Wsparcie
  • Wysyłka
  • Nota prawna
  • Ochrona danych
  • Warunki ogólne
  • Pouczenie o prawie do odstąpienia od umowy
  • Odstąpienie od umowy

Popularne kolory

  • Biały
  • Beż
  • Żółty
  • Czerwony
  • Różowy
  • Brązowy
  • Zielony
  • Turkusowy
  • Petrol
  • Niebieski
  • Szary
  • Antracyt
  • Czarny
  • Wszystkie kolory →
American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.pl.

Kontakt z naszymi ekspertami kolorów