Pomoc 🖐

Centrum pomocy

x

WhatsApp

Kontakt

E-mail

Info

Info

Polecane artykuły

Jak na nowo polakierować swoją wannę - najlepszy rezultat! 🛀🏻 Farba do płytek - Powierzchnie ceramiczne jak nowe! 🔧 Dzięki tym poradom Twój drewniany płot wkrótce będzie wyglądać jak nowy! 🖌️ Jak prawidłowo pomalować drzwi pokojowe? Zrób to sam! 🚪 Ponownie lakierować karawanę - idealne wykończenie! 🚎 Jak lakierować metalowe ogrodzenia: czyszczenie i nowy lakier 🖌️

Częste pytania

Przejdź do zawartości
  • Odporny na UV
  • Wysokość krycia
  • Łatwe przetwarzanie
Otwórz wyszukiwarkę
farbenloewe.plFarbenLöwe
Otwórz wyszukiwarkę Otwórz stronę konta Otwórz koszyk
0
  • Strona główna
  • Produkty
    • Bestseller
    • Farba do mebli
    • farba do płytek
    • Farba do drzwi
    • lakier do łodzi
    • Lakier do wanien
    • farba do ochrony drewna
    • Lakier do ochrony metalu
    • Farba do basenów
    • Lakier kolorowy
    • 3w1
    • Farba do betonu
  • Projekty
    • Farba do płytek
    • Malowanie kuchni
    • Schody malowanie
    • Malowanie mebli
    • Malowanie drzwi
    • Malowanie sufitu z drewna
    • Malowanie łodzi
    • Malowanie wanny
    • Malowanie drewna
    • Malowanie metalu
    • Malowanie basenu
    • Malowanie betonu
    • Lazura do wnętrz na zewnątrz
    • Malowanie auta i przyczepy
  • Odcienie kolorów
  • przed i po Przed i po
  • Poradnik
Support
E-Mail Live-Chat
0

Twój koszyk jest pusty

Kontynuuj zakupy
farbpalette Farben Löwe wzornik kolorów RAL z bonem podarunkowym - próbki kolorów - karty kolorystyczne
achatgrau Hamburger Lack-Profi farba do metalu - odporna na ścieranie i uderzenia
apo-glanz Farba do mebli bez szlifowania - lakier do mebli Hamburger Lack-Profi
apo-glanz Lakier samochodowy 2k w kompletnym zestawie do malowania samochodu / przyczepy kempingowej z wałkiem malarskim i rozcieńczalnikiem - Hamburger Lack-Profi
achatgrau Lausitzer Farbwerke farba do metalu - tradycyjny lakier do metalu
achatgrau Hamburger Lack-Profi lakier 2K do wanny
apo-glanz Hamburger Lack-Profi Lakier kolorowy z zestawem malarskim (X300) i rozcieńczalnikiem (1 L) - oferta rabatowa 30%
apo-glanz Hamburger Lack-Profi farba do metalu z zestawem lakierniczym (X300) & rozcieńczalnik (1 L) - oferta oszczędności 30%
achatgrau Hamburger Lack-Profi farba do płytek - farba do płytek o wysokiej kryjności
achatgrau Hamburger Lack-Profi farba do basenu - lakier basenowy o wysokiej kryjności

83 wyników dla "ral 2013"

Filtry

Sortuj

 

Sortuj:
Promocja
Żółta puszka farby, wzornik kolorów RAL i kupon. Wybierz idealny kolor do malowania ścian, drewna, metalu.
Farben Löwe wzornik kolorów RAL z bonem podarunkowym - próbki kolorów - karty kolorystyczne5.0
4.3 (6 Recenzje)
Promocyjna cenaod 76,00 zł Regularna cena120,00 zł
5.0
Promocja
Biała puszka farby Hamburger Lackprofi, lakier ochronny do metalu, do powierzchni metalowych.
Hamburger Lack-Profi farba do metalu - odporna na ścieranie i uderzenia4.7
4.7 (705 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.7
Promocja
Puszka farby do mebli Hamburger Lackprofi, biało-granatowa etykieta z kotwicą, bez szlifowania.
Farba do mebli bez szlifowania - lakier do mebli Hamburger Lack-Profi4.6
4.6 (531 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.6
Promocja
Kompletny zestaw do malowania samochodów: farba 2K, rozcieńczalnik, rękawice, wałki i kuwety.
Lakier samochodowy 2k w kompletnym zestawie do malowania samochodu / przyczepy kempingowej z wałkiem malarskim i rozcieńczalnikiem - Hamburger Lack-Profi4.6
4.8 (13 Recenzje)
Promocyjna cenaod 267,00 zł Regularna cena414,00 zł
4.6
Promocja
Puszka szarej farby do metalu Lausitzer Farbwerke, lakier ochronny. Lakier ochronny do metalu.
Lausitzer Farbwerke farba do metalu - tradycyjny lakier do metalu4.8
4.8 (114 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.8
Promocja
Lakier do wanien Hamburger Lackprofi. Biała puszka, do emalii, ceramiki i akrylu, z logo kotwicy.
Hamburger Lack-Profi lakier 2K do wanny4.8
4.8 (171 Recenzje)
Promocyjna cenaod 178,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.8
Promocja
Zestaw malarski: lakier do drewna i metalu, rozcieńczalnik, rękawiczki, kuwety, wałki i uchwyty malarskie.
Hamburger Lack-Profi Lakier kolorowy z zestawem malarskim (X300) i rozcieńczalnikiem (1 L) - oferta rabatowa 30%4.8
4.8 (33 Recenzje)
Promocyjna cenaod 267,00 zł Regularna cena414,00 zł
4.8
Promocja
Zestaw: puszka farby do metalu, rozcieńczalnik, rękawiczki, wałki malarskie, uchwyty i kuwety.
Hamburger Lack-Profi farba do metalu z zestawem lakierniczym (X300) & rozcieńczalnik (1 L) - oferta oszczędności 30%4.9
4.9 (28 Recenzje)
Promocyjna cenaod 267,00 zł Regularna cena414,00 zł
4.9
Promocja
Biała puszka farby do płytek Hamburger Lackprofi Fliesenlack, z logo kotwicy i hasłem 'Wyjątkowa jakość'.
Hamburger Lack-Profi farba do płytek - farba do płytek o wysokiej kryjności4.7
4.7 (939 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.7
Promocja
Puszka farby do basenu Hamburger Lackprofi, z logo kotwicy, przeznaczona do podłoży mineralnych.
Hamburger Lack-Profi farba do basenu - lakier basenowy o wysokiej kryjności4.7
4.7 (220 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.7
Promocja
NOWY lakier jachtowy Hamburger Lack-Profi
NOWY lakier jachtowy Hamburger Lack-Profi4.7
4.7 (252 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.7
Promocja
Zestaw do malowania płytek: lakier do płytek, rozcieńczalnik, rękawice, wałki malarskie, kuwety.
Farba do płytek w kompletnym zestawie do malowania płytek: lakier do płytek z wałkiem malarskim i rozcieńczalnikiem4.7
4.7 (373 Recenzje)
Promocyjna cenaod 267,00 zł Regularna cena370,00 zł
4.7
Promocja
Hamburger Lack-Profi lakier samochodowy 2k - wysoka kryjność i ochrona przed rdzą
Hamburger Lack-Profi lakier samochodowy 2k - wysoka kryjność i ochrona przed rdzą4.7
4.6 (22 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.7
Promocja
Biała puszka farby ochronnej do drewna Hamburger Lackprofi, do wnętrz i na zewnątrz, z logo kotwicy.
Hamburger Lack-Profi farba poliuretanowa do drewna - farba do drewna zewnętrzna o wysokiej kryjności4.6
4.6 (547 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.6
Promocja
Zestaw do malowania: puszka farby do betonu, rozcieńczalnik, rękawiczki, wałki malarskie i kuwety.
Lausitzer Farbwerke farba do betonu z zestawem malarskim (X300) i rozcieńczalnikiem (1 L) - oferta oszczędnościowa 30%4.9
4.9 (20 Recenzje)
Promocyjna cenaod 312,00 zł Regularna cena414,00 zł
4.9
Promocja
Hamburger Lack-Profi Lakier kolorowy - wytrzymały lakier ftalowy
Hamburger Lack-Profi Lakier kolorowy - wytrzymały lakier ftalowy4.6
4.6 (716 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.6
Promocja
Szara puszka farby jachtowej Lausitzer Farbwerke, z napisem BOOTSLACK i logo fabryki.
Lausitzer Farbwerke lakier jachtowy - tradycyjna farba do łodzi4.8
4.8 (291 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.8
Promocja
Puszka farby Goldmeister Farben Bootslack, z napisem "Made in Germany" i "Das Original".
Goldmeister Farben: lakier jachtowy do drewna i parkietu4.9
4.9 (15 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.9
Promocja
Zestaw akcesoriów malarskich: farba do mebli, rozcieńczalnik, pędzle, wałki, taśma, folia ochronna.
Farba do mebli zestaw bez zmartwień - lakier do mebli bez szlifowania z akcesoriami XXL - Hamburger Lack-Profi4.6
4.6 (337 Recenzje)
Promocyjna cenaod 356,00 zł Regularna cena512,00 zł
4.6
Promocja
Zestaw do malowania mebli: farba bez szlifowania, rozcieńczalnik, wałki malarskie, kuwety, rękawice.
Farba do mebli w kompletnym zestawie - lakier do mebli bez szlifowania z wałkiem malarskim i rozcieńczalnikiem - Hamburger Lack-Profi4.6
4.6 (350 Recenzje)
Promocyjna cenaod 267,00 zł Regularna cena370,00 zł
4.6
Promocja
Puszka lakieru do łodzi Hamburger Lackprofi Bootslack, do drewna i metalu.
Hamburger Lack-Profi lakier jachtowy4.7
4.6 (350 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.7
Promocja
Zestaw malarski do basenu: farba Lausitzer, rozcieńczalnik FarbenLöwe, kuwety, wałki, rękawice.
Lausitzer Farbwerke farba do basenu z zestawem do malowania (X300) i rozcieńczalnikiem (1 L) - oferta oszczędności 30%4.9
4.9 (48 Recenzje)
Promocyjna cenaod 312,00 zł Regularna cena414,00 zł
4.9
Promocja
Puszka farby do basenu HALVAR, niebiesko-biała, z logo łodzi wikingów. Wydajność ok. 10 m²/L.
Halvar farba do basenu - skandynawska farba basenowa4.9
4.9 (21 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.9
1  /  4

5 % rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do newslettera i zyskaj korzyści, których nigdzie indziej nie znajdziesz.

  • Tajne rabaty wyłącznie dla subskrybentów
  • Jako pierwszy dowiadujesz się o nowych kolorach i promocjach
  • Limitowane oferty, których nigdzie indziej nie znajdziesz
  • Porady fachowców na perfekcyjny efekt

*Pole wymagane · Otrzymasz informacje o produktach, promocjach i poradach. Rezygnacja możliwa w każdej chwili.

Kod QR newslettera WhatsApp

Zeskanuj kod telefonem i otwórz WhatsApp.

Kliknij przycisk, otwórz WhatsApp i wyślij nam wypełnioną wiadomość. Potwierdzimy Twój zapis bezpośrednio na czacie.

Zapisz się na newsletter WhatsApp
FarbenLöwe
  • Często Zadawane Pytania
  • Wsparcie
  • Wysyłka
  • Nota prawna
  • Ochrona danych
  • Warunki ogólne
  • Pouczenie o prawie do odstąpienia od umowy
  • Odstąpienie od umowy

Popularne kolory

  • Biały
  • Beż
  • Żółty
  • Czerwony
  • Różowy
  • Brązowy
  • Zielony
  • Turkusowy
  • Petrol
  • Niebieski
  • Szary
  • Antracyt
  • Czarny
  • Wszystkie kolory →
American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.pl.

Kontakt z naszymi ekspertami kolorów