Pomoc 🖐

Centrum pomocy

x

WhatsApp

Kontakt

E-mail

Info

Info

Polecane artykuły

Jak na nowo polakierować swoją wannę - najlepszy rezultat! 🛀🏻 Farba do płytek - Powierzchnie ceramiczne jak nowe! 🔧 Dzięki tym poradom Twój drewniany płot wkrótce będzie wyglądać jak nowy! 🖌️ Jak prawidłowo pomalować drzwi pokojowe? Zrób to sam! 🚪 Ponownie lakierować karawanę - idealne wykończenie! 🚎 Jak lakierować metalowe ogrodzenia: czyszczenie i nowy lakier 🖌️

Częste pytania

Przejdź do zawartości
  • Odporny na UV
  • Wysokość krycia
  • Łatwe przetwarzanie
Otwórz wyszukiwarkę
farbenloewe.plFarbenLöwe
Otwórz wyszukiwarkę Otwórz stronę konta Otwórz koszyk
0
  • Strona główna
  • Produkty
    • Bestseller
    • Farba do mebli
    • farba do płytek
    • Farba do drzwi
    • lakier do łodzi
    • Lakier do wanien
    • farba do ochrony drewna
    • Lakier do ochrony metalu
    • Farba do basenów
    • Lakier kolorowy
    • 3w1
    • Farba do betonu
  • Projekty
    • Farba do płytek
    • Malowanie kuchni
    • Schody malowanie
    • Malowanie mebli
    • Malowanie drzwi
    • Malowanie sufitu z drewna
    • Malowanie łodzi
    • Malowanie wanny
    • Malowanie drewna
    • Malowanie metalu
    • Malowanie basenu
    • Malowanie betonu
    • Lazura do wnętrz na zewnątrz
    • Malowanie auta i przyczepy
  • Odcienie kolorów
  • przed i po Przed i po
  • Poradnik
Support
E-Mail Live-Chat
0

Twój koszyk jest pusty

Kontynuuj zakupy
Altrosa FARBENLÖWE lakier nawierzchniowy - Wysoka odporność na UV
apo-glanz Lakier do łodzi zestaw bez zmartwień (X500) z akcesoriami XXL - Hamburger Lack-Profi
achatgrau The Flynn Farba do betonu - elastyczna powłoka polimerowa
apo-glanz Farba do wanien 2K zestaw bez zmartwień (X500) z akcesoriami XXL - Hamburger Lack-Profi
achatgrau Halvar lakier jachtowy do mebli i parkietu w sklepie Farben Löwe
apo-glanz Lausitzer Farbwerke farba poliuretanowa do drewna - farba do drewna do stosowania na zewnątrz o wysokiej kryjności
achatgrau Halvar farba do betonu - wysokiej jakości farba elewacyjna
apo-glanz Emalia kolorowa zestaw bez zmartwień (X500) z akcesoriami XXL - Hamburger Lack-Profi
achatgrau Goldmeister Farben 2k farba do płytek - farba do płytek
achatgrau Grünwalder farba do betonu - premiumowa farba do fasad

88 wyników dla "RAL 1000"

Filtry

Sortuj

 

Sortuj:
Promocja
Puszka farby FarbenLöwe Buntlack. Wysokiej jakości kolorowy lakier do różnych powierzchni.
FARBENLÖWE lakier nawierzchniowy - Wysoka odporność na UV4.5
4.5 (8 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena224,00 zł
4.5
Promocja
Lakier do łodzi zestaw bez zmartwień (X500) z akcesoriami XXL - Hamburger Lack-Profi
Lakier do łodzi zestaw bez zmartwień (X500) z akcesoriami XXL - Hamburger Lack-Profi4.5
4.5 (311 Recenzje)
Promocyjna cenaod 358,00 zł Regularna cena506,00 zł
4.5
Promocja
Czarna puszka farby do betonu z napisem 'The Flynn Betonfarbe' i ośmioma próbkami kolorów.
The Flynn Farba do betonu - elastyczna powłoka polimerowa4.9
4.9 (20 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena224,00 zł
4.9
Promocja
Farba do wanien 2K zestaw bez zmartwień (X500) z akcesoriami XXL - Hamburger Lack-Profi
Farba do wanien 2K zestaw bez zmartwień (X500) z akcesoriami XXL - Hamburger Lack-Profi4.8
4.8 (76 Recenzje)
Promocyjna cenaod 358,00 zł Regularna cena506,00 zł
4.8
Promocja
Puszka lakieru do łodzi Halvar, pokrycie ok. 9 m²/L, z logo łodzi Wikingów.
Halvar lakier jachtowy do mebli i parkietu w sklepie Farben Löwe4.9
4.9 (92 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena224,00 zł
4.9
Promocja
Puszka szarej farby ochronnej do drewna Lausitzer Farbwerke z logo fabryki na etykiecie.
Lausitzer Farbwerke farba poliuretanowa do drewna - farba do drewna do stosowania na zewnątrz o wysokiej kryjności4.8
4.8 (9 Recenzje)
Promocyjna cenaod 202,00 zł Regularna cena224,00 zł
4.8
Promocja
Puszka farby do betonu HALVAR z logo statku wikingów, niebieskie fale, wydajność ok. 10 m²/l.
Halvar farba do betonu - wysokiej jakości farba elewacyjna4.8
4.8 (29 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena224,00 zł
4.8
Promocja
Emalia kolorowa zestaw bez zmartwień (X500) z akcesoriami XXL - Hamburger Lack-Profi
Emalia kolorowa zestaw bez zmartwień (X500) z akcesoriami XXL - Hamburger Lack-Profi4.8
4.8 (33 Recenzje)
Promocyjna cenaod 358,00 zł Regularna cena506,00 zł
4.8
Promocja
Niebieska puszka farby Goldmeister Farby Fliesenlack (lakier do płytek), z napisem Made in Germany.
Goldmeister Farben 2k farba do płytek - farba do płytek5.0
5 (5 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena224,00 zł
5.0
Promocja
Puszka zielonej farby do betonu Grünwalder Premium Betonfarbe z obrazkiem posadzki betonowej.
Grünwalder farba do betonu - premiumowa farba do fasad4.9
4.9 (28 Recenzje)
Promocyjna cenaod 202,00 zł Regularna cena224,00 zł
4.9
Promocja
Zielona puszka farby do płytek Grünwalder Fliesenlack Premium. Emalia do renowacji płytek.
Grünwalder farba do płytek - farba do płytek o wysokiej kryjności i odporna na uderzenia4.8
4.8 (13 Recenzje)
Promocyjna cenaod 202,00 zł Regularna cena224,00 zł
4.8
Promocja
Niebieski lakier samochodowy Goldmeister Farben Autolack. Etykieta "Made in Germany Das Original".
Goldmeister Farben lakier samochodowy 2k - odporny na zarysowania i ścieranie
0 (0 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena224,00 zł
Promocja
Zestaw do malowania: farba metaliczna 3w1, rozcieńczalnik, rękawice, wałki, kuwety malarskie.
Lausitzer Farbwerke farba 3w1 do metalu z zestawem do malowania (X300) i rozcieńczalnikiem (1 L) - oferta oszczędnościowa 30%
0 (0 Recenzje)
Promocyjna cenaod 314,00 zł Regularna cena416,00 zł
Promocja
Lakier ochronny do metalu zestaw bez zmartwień (X500) z akcesoriami XXL - Hamburger Lack-Profi
Lakier ochronny do metalu zestaw bez zmartwień (X500) z akcesoriami XXL - Hamburger Lack-Profi4.9
4.9 (28 Recenzje)
Promocyjna cenaod 358,00 zł Regularna cena506,00 zł
4.9
Promocja
Puszka lakieru ochronnego do metalu HALVAR 3w1, ok. 10 mkw/L, z motywem łodzi wikingów.
Halvar farba 3w1 do metalu - farba do metalu5.0
5 (1 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena224,00 zł
5.0
Promocja
Niebieska puszka farby Goldmeister Farben Buntlack z malarzem i napisami „Made in Germany”, „Das Original”.
Goldmeister Farben Lakier kolorowy - Do wnętrz i na zewnątrz4.3
4.3 (6 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena224,00 zł
4.3
Promocja
Halvar lakier samochodowy PUR - szybkoschnący i odporny na ścieranie
Halvar lakier samochodowy PUR - szybkoschnący i odporny na ścieranie4.8
4.8 (4 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena224,00 zł
4.8
Promocja
Zielona puszka lakieru Grünwalder Premium Badewannenlack do renowacji wanien.
Grünwalder farba do wanny - lakier dwuskładnikowy4.7
4.7 (14 Recenzje)
Promocyjna cenaod 179,00 zł Regularna cena224,00 zł
4.7
Promocja
Puszka farby HALVAR, lakier ochronny do metalu, ok. 10 m²/L.
Halvar farba do metalu - wytrzymały lakier na bazie żywicy syntetycznej4.8
4.8 (8 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena224,00 zł
4.8
Promocja
Niebieska puszka farby Goldmeister Farben Badewannenlack. Wyprodukowano w Niemczech, oryginalna farba do wanien.
Goldmeister Farben farba do wanny - powłoka renowacyjna do wanny4.8
4.8 (36 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena224,00 zł
4.8
Promocja
Zielona puszka farby ochronnej do metalu Grünwalder 3w1 Premium, na etykiecie niebieskie drzwi.
Grünwalder farba 3w1 do metalu - ochrona antykorozyjna
0 (0 Recenzje)
Promocyjna cenaod 202,00 zł Regularna cena224,00 zł
Promocja
Puszka szarej farby samochodowej (autolack) marki Lausitzer Farbwerke.
Lausitzer Farbwerke lakier samochodowy 2K - tradycyjny lakier do maszyn rolniczych
0 (0 Recenzje)
Promocyjna cenaod 202,00 zł Regularna cena224,00 zł
Promocja
Zielona puszka lakieru samochodowego Grünwalder, z czerwonym Ferrari na etykiecie. Autolakier Premium 2K.
Grünwalder lakier samochodowy 2k - lakier nawierzchniowy4.6
4.6 (10 Recenzje)
Promocyjna cenaod 202,00 zł Regularna cena224,00 zł
4.6
Promocja
Metalowa puszka farby ochronnej do drewna HALVAR, wydajność ok. 10 m²/L, z logo statku wikingów.
Halvar farba poliuretanowa do drewna - kryjąca farba do drewna na zewnątrz5.0
5 (8 Recenzje)
Promocyjna cenaod 201,00 zł Regularna cena224,00 zł
5.0
3  /  4

5 % rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do newslettera i zyskaj korzyści, których nigdzie indziej nie znajdziesz.

  • Tajne rabaty wyłącznie dla subskrybentów
  • Jako pierwszy dowiadujesz się o nowych kolorach i promocjach
  • Limitowane oferty, których nigdzie indziej nie znajdziesz
  • Porady fachowców na perfekcyjny efekt

*Pole wymagane · Otrzymasz informacje o produktach, promocjach i poradach. Rezygnacja możliwa w każdej chwili.

Kod QR newslettera WhatsApp

Zeskanuj kod telefonem i otwórz WhatsApp.

Kliknij przycisk, otwórz WhatsApp i wyślij nam wypełnioną wiadomość. Potwierdzimy Twój zapis bezpośrednio na czacie.

Zapisz się na newsletter WhatsApp
FarbenLöwe
  • Często Zadawane Pytania
  • Wsparcie
  • Wysyłka
  • Nota prawna
  • Ochrona danych
  • Warunki ogólne
  • Pouczenie o prawie do odstąpienia od umowy
  • Odstąpienie od umowy

Popularne kolory

  • Biały
  • Beż
  • Żółty
  • Czerwony
  • Różowy
  • Brązowy
  • Zielony
  • Turkusowy
  • Petrol
  • Niebieski
  • Szary
  • Antracyt
  • Czarny
  • Wszystkie kolory →
American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.pl.

Kontakt z naszymi ekspertami kolorów