Pomoc 🖐

Centrum pomocy

x

WhatsApp

Kontakt

E-mail

Info

Info

Polecane artykuły

Jak na nowo polakierować swoją wannę - najlepszy rezultat! 🛀🏻 Farba do płytek - Powierzchnie ceramiczne jak nowe! 🔧 Dzięki tym poradom Twój drewniany płot wkrótce będzie wyglądać jak nowy! 🖌️ Jak prawidłowo pomalować drzwi pokojowe? Zrób to sam! 🚪 Ponownie lakierować karawanę - idealne wykończenie! 🚎 Jak lakierować metalowe ogrodzenia: czyszczenie i nowy lakier 🖌️

Częste pytania

Przejdź do zawartości
  • Odporny na UV
  • Wysokość krycia
  • Łatwe przetwarzanie
Otwórz wyszukiwarkę
farbenloewe.plFarbenLöwe
Otwórz wyszukiwarkę Otwórz stronę konta Otwórz koszyk
0
  • Strona główna
  • Produkty
    • Bestseller
    • Farba do mebli
    • farba do płytek
    • Farba do drzwi
    • lakier do łodzi
    • Lakier do wanien
    • farba do ochrony drewna
    • Lakier do ochrony metalu
    • Farba do basenów
    • Lakier kolorowy
    • 3w1
    • Farba do betonu
  • Projekty
    • Farba do płytek
    • Malowanie kuchni
    • Schody malowanie
    • Malowanie mebli
    • Malowanie drzwi
    • Malowanie sufitu z drewna
    • Malowanie łodzi
    • Malowanie wanny
    • Malowanie drewna
    • Malowanie metalu
    • Malowanie basenu
    • Malowanie betonu
    • Lazura do wnętrz na zewnątrz
    • Malowanie auta i przyczepy
  • Odcienie kolorów
  • przed i po Przed i po
  • Poradnik
Support
E-Mail Live-Chat
0

Twój koszyk jest pusty

Kontynuuj zakupy
achatgrau Hamburger Lack-Profi farba do metalu - odporna na ścieranie i uderzenia
apo-glanz Hamburger Lack-Profi Lakier kolorowy z zestawem malarskim (X300) i rozcieńczalnikiem (1 L) - oferta rabatowa 30%
apo-glanz Farba do mebli bez szlifowania - lakier do mebli Hamburger Lack-Profi
apo-glanz Hamburger Lack-Profi farba do metalu z zestawem lakierniczym (X300) & rozcieńczalnik (1 L) - oferta oszczędności 30%
achatgrau Lausitzer Farbwerke farba do metalu - tradycyjny lakier do metalu
achatgrau Hamburger Lack-Profi farba do płytek - farba do płytek o wysokiej kryjności
apo-glanz Lakier samochodowy 2k w kompletnym zestawie do malowania samochodu / przyczepy kempingowej z wałkiem malarskim i rozcieńczalnikiem - Hamburger Lack-Profi
achatgrau Lausitzer Farbwerke lakier jachtowy - tradycyjna farba do łodzi
3in1 The Flynn farba do metalu 3w1 - odporna na promieniowanie UV
achatgrau Hamburger Lack-Profi Lakier kolorowy - wytrzymały lakier ftalowy

83 wyników dla "RAL 1000"

Filtry

Sortuj

 

Sortuj:
Promocja
Biała puszka farby Hamburger Lackprofi, lakier ochronny do metalu, do powierzchni metalowych.
Hamburger Lack-Profi farba do metalu - odporna na ścieranie i uderzenia4.7
4.7 (705 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena222,00 zł
4.7
Promocja
Zestaw malarski: lakier do drewna i metalu, rozcieńczalnik, rękawiczki, kuwety, wałki i uchwyty malarskie.
Hamburger Lack-Profi Lakier kolorowy z zestawem malarskim (X300) i rozcieńczalnikiem (1 L) - oferta rabatowa 30%4.8
4.8 (33 Recenzje)
Promocyjna cenaod 267,00 zł Regularna cena414,00 zł
4.8
Promocja
Puszka farby do mebli Hamburger Lackprofi, biało-granatowa etykieta z kotwicą, bez szlifowania.
Farba do mebli bez szlifowania - lakier do mebli Hamburger Lack-Profi4.6
4.6 (532 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena222,00 zł
4.6
Promocja
Zestaw: puszka farby do metalu, rozcieńczalnik, rękawiczki, wałki malarskie, uchwyty i kuwety.
Hamburger Lack-Profi farba do metalu z zestawem lakierniczym (X300) & rozcieńczalnik (1 L) - oferta oszczędności 30%4.9
4.9 (28 Recenzje)
Promocyjna cenaod 267,00 zł Regularna cena414,00 zł
4.9
Promocja
Puszka szarej farby do metalu Lausitzer Farbwerke, lakier ochronny. Lakier ochronny do metalu.
Lausitzer Farbwerke farba do metalu - tradycyjny lakier do metalu4.8
4.8 (114 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena223,00 zł
4.8
Promocja
Biała puszka farby do płytek Hamburger Lackprofi Fliesenlack, z logo kotwicy i hasłem 'Wyjątkowa jakość'.
Hamburger Lack-Profi farba do płytek - farba do płytek o wysokiej kryjności4.7
4.7 (939 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena222,00 zł
4.7
Promocja
Kompletny zestaw do malowania samochodów: farba 2K, rozcieńczalnik, rękawice, wałki i kuwety.
Lakier samochodowy 2k w kompletnym zestawie do malowania samochodu / przyczepy kempingowej z wałkiem malarskim i rozcieńczalnikiem - Hamburger Lack-Profi4.6
4.8 (13 Recenzje)
Promocyjna cenaod 267,00 zł Regularna cena414,00 zł
4.6
Promocja
Szara puszka farby jachtowej Lausitzer Farbwerke, z napisem BOOTSLACK i logo fabryki.
Lausitzer Farbwerke lakier jachtowy - tradycyjna farba do łodzi4.8
4.8 (291 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena222,00 zł
4.8
Promocja
Czarna puszka farby The Flynn, lakier ochronny do metalu 3w1, z paletą dostępnych kolorów.
The Flynn farba do metalu 3w1 - odporna na promieniowanie UV4.7
4.7 (10 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena222,00 zł
4.7
Promocja
Hamburger Lack-Profi Lakier kolorowy - wytrzymały lakier ftalowy
Hamburger Lack-Profi Lakier kolorowy - wytrzymały lakier ftalowy4.6
4.6 (716 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena222,00 zł
4.6
Promocja
Biała puszka farby ochronnej do drewna Hamburger Lackprofi, do wnętrz i na zewnątrz, z logo kotwicy.
Hamburger Lack-Profi farba poliuretanowa do drewna - farba do drewna zewnętrzna o wysokiej kryjności4.6
4.6 (547 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena222,00 zł
4.6
Promocja
Zestaw do malowania płytek: lakier do płytek, rozcieńczalnik, rękawice, wałki malarskie, kuwety.
Farba do płytek w kompletnym zestawie do malowania płytek: lakier do płytek z wałkiem malarskim i rozcieńczalnikiem4.7
4.7 (373 Recenzje)
Promocyjna cenaod 267,00 zł Regularna cena369,00 zł
4.7
Promocja
NOWY lakier jachtowy Hamburger Lack-Profi
NOWY lakier jachtowy Hamburger Lack-Profi4.7
4.7 (252 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena222,00 zł
4.7
Promocja
Lakier do wanien Hamburger Lackprofi. Biała puszka, do emalii, ceramiki i akrylu, z logo kotwicy.
Hamburger Lack-Profi lakier 2K do wanny4.8
4.8 (171 Recenzje)
Promocyjna cenaod 178,00 zł Regularna cena222,00 zł
4.8
Promocja
Zestaw akcesoriów malarskich: farba do mebli, rozcieńczalnik, pędzle, wałki, taśma, folia ochronna.
Farba do mebli zestaw bez zmartwień - lakier do mebli bez szlifowania z akcesoriami XXL - Hamburger Lack-Profi4.6
4.6 (337 Recenzje)
Promocyjna cenaod 356,00 zł Regularna cena511,00 zł
4.6
Promocja
Zestaw do malowania: puszka farby do betonu, rozcieńczalnik, rękawiczki, wałki malarskie i kuwety.
Lausitzer Farbwerke farba do betonu z zestawem malarskim (X300) i rozcieńczalnikiem (1 L) - oferta oszczędnościowa 30%4.9
4.9 (20 Recenzje)
Promocyjna cenaod 312,00 zł Regularna cena414,00 zł
4.9
Promocja
Puszka lakieru do łodzi Hamburger Lackprofi Bootslack, do drewna i metalu.
Hamburger Lack-Profi lakier jachtowy4.7
4.6 (350 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena222,00 zł
4.7
Promocja
Ciemna puszka farby The Flynn do płytek, z próbkami kolorów: białym, niebieskim i czarnym.
The Flynn farba do płytek - Wysokiej jakości farba do płytek4.8
4.8 (11 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena222,00 zł
4.8
Promocja
Puszka białego lakieru do płytek FarbenLöwe, farby królewskiej klasy, na tle rozbryzgów farby.
FARBENLÖWE farba do płytek 2K - Wysokiej jakości farba do płytek4.6
4.5 (69 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena222,00 zł(200,00 zł/l)
4.6
Promocja
Zestaw do malowania mebli: farba bez szlifowania, rozcieńczalnik, wałki malarskie, kuwety, rękawice.
Farba do mebli w kompletnym zestawie - lakier do mebli bez szlifowania z wałkiem malarskim i rozcieńczalnikiem - Hamburger Lack-Profi4.6
4.6 (351 Recenzje)
Promocyjna cenaod 267,00 zł Regularna cena369,00 zł
4.6
Promocja
Hamburger Lack-Profi lakier samochodowy 2k - wysoka kryjność i ochrona przed rdzą
Hamburger Lack-Profi lakier samochodowy 2k - wysoka kryjność i ochrona przed rdzą4.7
4.6 (22 Recenzje)
Promocyjna cenaod 200,00 zł Regularna cena222,00 zł
4.7
Promocja
Zestaw do malowania wanny: szara farba, rozcieńczalnik, wałki, uchwyty, kuwety malarskie, rękawiczki.
Lausitzer Farbwerke farba do wanny z zestawem do malowania (X300) i rozcieńczalnikiem (1 l) - oferta oszczędzająca 30%5.0
5 (5 Recenzje)
Promocyjna cenaod 312,00 zł Regularna cena414,00 zł
5.0
1  /  4

5 % rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do newslettera i zyskaj korzyści, których nigdzie indziej nie znajdziesz.

  • Tajne rabaty wyłącznie dla subskrybentów
  • Jako pierwszy dowiadujesz się o nowych kolorach i promocjach
  • Limitowane oferty, których nigdzie indziej nie znajdziesz
  • Porady fachowców na perfekcyjny efekt

*Pole wymagane · Otrzymasz informacje o produktach, promocjach i poradach. Rezygnacja możliwa w każdej chwili.

Kod QR newslettera WhatsApp

Zeskanuj kod telefonem i otwórz WhatsApp.

Kliknij przycisk, otwórz WhatsApp i wyślij nam wypełnioną wiadomość. Potwierdzimy Twój zapis bezpośrednio na czacie.

Zapisz się na newsletter WhatsApp
FarbenLöwe
  • Często Zadawane Pytania
  • Wsparcie
  • Wysyłka
  • Nota prawna
  • Ochrona danych
  • Warunki ogólne
  • Pouczenie o prawie do odstąpienia od umowy
  • Odstąpienie od umowy

Popularne kolory

  • Biały
  • Beż
  • Żółty
  • Czerwony
  • Różowy
  • Brązowy
  • Zielony
  • Turkusowy
  • Petrol
  • Niebieski
  • Szary
  • Antracyt
  • Czarny
  • Wszystkie kolory →
American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.pl.

Kontakt z naszymi ekspertami kolorów